حق‌پروردستیار حقوقی هوشمند

مهلت‌های قانونی

رایگان

آخرین روز مهلت تجدیدنظرخواهی، واخواهی و فرجام‌خواهی را از تاریخ ابلاغ رأی محاسبه کنید.

نتیجه

آخرین روز مهلت

چهارشنبه ۴ آذر ۱۴۰۵

۲۰ روز باقی مانده

روز ابلاغ شمرده نمی‌شود و اگر روز آخر جمعه یا تعطیل رسمی باشد، مهلت به اولین روز کاری بعد منتقل می‌شود (این محاسبه انجام شده است). برای اطمینان، اقدام را به روزهای آخر موکول نکنید.

DL-APPEAL-INمنبع: ماده ۳۳۶ ق.آ.د.مدر حال بازبینی وکیل
سؤال تکمیلی دارید؟از مشاور هوشمند بپرسید: «اگر مهلت تجدیدنظرخواهی را از دست داده باشم چه راهی دارم؟»پرسیدن